Nositel kosy: Zášť z Údolí středu

Nositel kosy: Zášť z Údolí středu

Od malička ses dřel na farmě svého otce a snil o hrdinských skutcích, vzrušujících zážitcích a vzdálených zemích za hranicemi civilizovaného království Roh.

Konečně nastal den, kdy budeš moci nechat nudné farmářské povinnosti za sebou a vyrazit za svobodou a dobrodružstvím. Jenže místo toho přijde dobrodružství za tebou.

Zášť Varicella Zoster – babice Irgin z města padlých – a její sabat čarodějnic mají v úmyslu vtrhnout do Rohu a vzít si něco, co jim nepatří. Než noc skončí, připraví tě o všechno, co ti kdy bylo drahé, a donutí tě vydat se na výpravu mnohem nebezpečnější, než sis vůbec kdy představoval.

Zášť z Údolí Středu je první kniha z trilogie Nositel kosy odehrávající se ve fantasy světě Vlákno, v níž se staneš pánem svého osudu a rozhodneš o tom, jakým směrem se bude příběh ubírat.

Série Tkané cesty zkoumá magický svět Vlákna. Nepotřebuješ nic jiného než tužku, gumu, dvě desetistěnné kostky a můžeš se stát Nositelem kosy ze Zaváté a ponořit se do tajuplných zákoutí nové, vzrušující říše.


OBJEDNAT KNIHU


Žánr: gamebook, fantasy
Autor: David Sharrock
Překlad: Vojta Žák
Ilustrace: Johan Tieldow, Jeffrey Thompson. David Sharrock
Isbn:
Format:
Vazba:
Korektury:
Redakce:
Cover: Vladislav Gonciar
Počet stran:
Cena:
Web: