Legendární království

Epická šestidílná série dobrodružných gamebooků odehrávající se v sandboxovém fantasy světě. Hráč zde vede družinu dobrodruhů ve světě, který se přizpůsobuje jeho činům.

Vydejte se do starobylých ruin, vyberte si stranu a veďte armádu do bitvy, plujte po širém moři na vlastní válečné lodi, poražte tyrany nebo je přiveďte k moci. Cestou se vaše družina bude zdokonalovat v dovednostech, bohatství a proslulosti, což jí umožní podnikat náročnější dobrodružství. Dosáhnete-li vrcholu moci, můžete odhalit strašlivou hrozbu pro samotný svět a vydat se na misi, která zahrnuje všech šest gamebooků série.

  • Svět Legendárních království můžete prozkoumávat v libovolném pořadí. každá kniha je věnována určité geografické oblasti, ale mezi knihami můžete cestovat podle libosti chůzí nebo plavbou z okraje mapy. Každá kniha obsahuje desítky úkolů a lokací, přičemž v každé z nich je přibližně více než 20 hodin obsahu.
  • Kniha si "pamatuje" přátele, které získáte, a nepřátele, které porazíte. Zabití králové zůstanou mrtví, a jak roste vaše sláva, mění se i reakce lidí na vás.
  • V závislosti na vašich rozhodnutích na vás mohou čekat nové cesty za dobrodružstvím nebo nové problémy v místech, která jste již dříve prozkoumali.

Knihy v sérii

# český název orginální název
1 Údolí kostí The Valley of Bones
2 Crown & Tower