Jeskyně a draci

Petr Mazák (koordinátor projektu), Michael Kolařík, Ondřej Břínek, Rostislav Drozd, Michal Šácha, Jiří Hanslian, Matouš Kovařovic, Paulo D‘Alberti, Radim Havlíček, Robin Kovář, Tomáš Zelený

V srpnu 2022 vychází druhé vydání Jeskyní a draků, vyhnali jsme z něj některé šotky, takže text nyní odpovídá PDF verzi 1.4.4. Kniha neobsahuje žádná nová pravidla ani výrazné změny, formálně se jedná o dotisk s opravami.

Nejhranější RPG konečně v češtině!

V Jeskyních a dracích mohou hráči společně vytvářet nejrůznější fantasy příběhy podobné Hře o trůny, Conanovi, Pánu prstenů, Dračímu princi, Herkulovi či Xeně nebo jakémukolikv jinému fantasy, které mají rádi. JaD poskytují zábavu, vedou ke společné tvorbě a dávají záminku k pravidelnému setkávání.

Jeskyně a draci přímo navazují na dlouhou tradici Dungeons and Dragons 5. edice (DnD 5e), světově nejhranější a nejoblíbenější hry na hrdiny, a na tradici Dračího doupěte, klasické, ale již nevydávané české obdoby DnD. Jako takové jsou od prvního okamžiku podporovány širokou komunitou hráčů a určitě se dočkáte i mnohých doplňkových a fanouškovských produktů, které tu budou postupem času přibývat.

Ke stažení

Odkazy


Detaily vydání

Žánr:RPG, fantasy
Autor:Petr Mazák (koordinátor projektu), Michael Kolařík, Ondřej Břínek, Rostislav Drozd, Michal Šácha, Jiří Hanslian, Matouš Kovařovic, Paulo D‘Alberti, Radim Havlíček, Robin Kovář, Tomáš Zelený
Formát:210 × 297 mm
Vazba:vázaná
Překlad:Radim Havlíček
Korektury:Lenka kovářová, Petr Libosvár, Šárka Kašparová
Obálka:Apterus, Yeronym, Josef Kratochvíl
Počet stran:568
Rok:2021
ISBN:978-80-87761-72-4
Cena:1199 kč
Web:http://www.jeskyneadraci.cz

Nepřehlédněte