Drákula: upírova kletba

Jonathan Green

Drákula: upírova kletba je interaktivní gotický román s hororovými prvky, ve kterém TY SÁM rozhoduješ, jakým nebezpečným nástrahám chceš během dobrodružství čelit a s jakými děsivými tvory se utkáš v boji. Měj se však neustále na pozoru a vždy vol moudře, neboť zda uspěješ, či podlehneš zhoubné upírově kletbě, závisí JEN NA TOBĚ. Nemeškej, neboť mrtví cestují rychle.

Drákula: upírova kletba je interaktivní gotický hororový román vycházející z dnes již klasického díla spisovatele Brama Stokera.

Píše se rok 1897. Mladý právník Jonathan Harker přijíždí na odlehlý zámek v srdci divokých rumunských Karpat, aby místnímu záhadnému hraběti zprostředkoval koupi několika nemovitostí ve vzdálené Anglii. Již brzy zde však bude svědkem něčeho, co ho dožene až na pokraj šílenství…

Mezitím v malebném přístavním městečku Whitby je Harkerova snoubenka Mina Murrayová na návštěvě u své drahé přítelkyně Lucy Westenrové. Během Minina pobytu se ale Lucy stane obětí podivného útoku a vážně ochoří… Ve stejnou dobu v Londýně si Lucyin nápadník, dr. John Seward, marně láme hlavu s případem jistého pana Renfielda, chovance ústavu pro choromyslné, který se nedávno vrátil z Transylvánie a nyní se nevysvětlitelně snaží sbírat mrtvé duše pro svého pána…

Šachovnice je připravena a hra může začít. Hra, v níž jsou všichni jen figurkami ve velkolepém plánu, který před dlouhými staletími zosnoval valašský vojvoda Vlad Tepes, který se zapsal do dějin jako tyran, krutovládce a lidé ho považovali za „syna samotného ďábla“. Svými krvežíznivými činy si však vysloužil i jiné jméno… Drákula.

Ke stažení


Detaily vydání

Žánr:fantasy, gamebook
Autor:Jonathan Green
Formát:135 x 205 mm
Vazba:vázaná
Překlad:Jan Kovář
Korektury:Anna Hynešová
Ilustrace:Hauke Kock
Rok:2024
ISBN:978-80-88501-27-5
Cena:749 Kč

Nepřehlédněte