Apoštolové temnoty

Alexander Kühnert

Gamebook ze světa Osamělého vlka.

Temní páni, nejhorší z tyranů, jsou poraženi, ovšem chaos, který po sobě zanechali, bude Magnamund svírat ještě mnoho let. Bylinarchové z Bautaru a Starší magi z Dessi však nečekají s rukama v klíně. Ze svého tábora v Slunečním údolí vytlačují z půdy špínu a jed, aby Temným zemím znovu navrátili život.

Jsi Tessa, mladá žena, kterou válka s Temnými pány vyhnala daleko na jih. Jen díky vstřícnosti Bylinarchů se ti podařilo začít nový život v jejich řadách. Než se však stihneš stát skutečnou druidkou, obdržíš nečekaný úkol: Máš se vydat do Slunečního údolí. Jde o dlouhou cestu, na níž se budeš muset nejen postavit četným nebezpečím, nýbrž si sáhneš i na samou hranici svých duševních sil. Najdeš jich v sobě dost, nebo tě osud strhne do propasti?

"Apoštolové temnoty jsou zábavnou jednohubkou s jednoduchou hratelností a dobrým příběhem. Jediný jeho zápor je již zmiňovaná krátká délka. Závěr příběhu dává naději, že by mohl v budoucnu být další příběh s Tess. Nezbývá než se na něj těšit." z recenze na deti-noci.cz


Detaily vydání

Autor:Alexander Kühnert
Formát:160 x 110 mm
Vazba:brožovaná
Překlad:Michal Smrkovský
Korektury:Vojta Žák
Obálka:Slobodan Cedic, Matthias Lück
Ilustrace:Stephanie Böhm
Rok:2021
ISBN:978-80-87761-74-8
Cena:299 Kč
Web:http://lonewolf.mytago.cz

Nepřehlédněte