Město Mlhy

Město Mlhy

Staň se legendou!

CO JSEM SAKRA ZAČ?

To je ta otázka, která ti nedá v noci spát.

Vždycky jsi byl součástí dvou světů. Toho skutečného – města plného lidí žijících si své obyčejné životy, smýkaných zločinem a korupcí, láskou, vášněmi, neřestmi a vlastními sebestřednými zájmy… A pak je tu ten druhý. Ten svět uvnitř tebe, ukrývající příběh starší než čas sám, to nezodpověditelné tajemství žhnoucí v hlubinách duše. Všední život tě strhal tak moc, až jsi na ně málem dočista zapomněl. Ale teď se tvůj Mythos probudil – a spolu s ním i nové, nepředstavitelné schopnosti.

Ptáš se, co jsi zač? Jsi trhlinou v Mlze. Jsi bránou mezi špinavými ulicemi Města a něčím mnohem starším a skutečnějším – a zároveň dočista neuchopitelným. Jak daleko jsi ochotný zajít, abys svůj Mythos přivedl k životu? Kdo z tvých přátel, kolegů či náhodných kolemjdoucích je také žijící legendou? Co všechno jsi připraven obětovat, abys našel odpovědi na své otázky? Jakým zákeřným silám přitom budeš muset čelit? A proč si nikdo jiný nedokáže vzpomenout, kým doopravdy je?

Město Mlhy je narativní, detektivní RPG odehrávající se v noirovém městě plném obyčejných lidí s mýtickými schopnostmi. Vytvoř si svou postavu v komiksovém stylu a pusť se do vlastního příběhu plného akce, napětí, vyšetřování a dramatu. Udávej příběhu směr pomocí schopností, vybavení a dokonce i emocí svého hrdiny. Rozvíjej svou postavu skrze těžké životní volby a oběti, hledej otázky na své odpovědi a bojuj za to, na čem doopravdy záleží.

City of Mist je zkrátka něco jiného. Ani po čtyřech letech hraní nemám v nejmenším dojem, že by našim dobrodružstvím ve Městě docházel dech, naopak: Konečně si začínám pořádně uvědomovat, co za potenciál se v jeho ulicích skrývá. Je pořád tolik míst, která moji hráči stále ještě neodhalili, tolik živoucích legend, se kterými ještě neměli tu čest, tolik šokujících odhalení, která na ně stále čekají.


Detaily vydání

Žánr:RPG, noir
Překlad:Pavel Bareš

Nepřehlédněte