Nezemě - Zde jsou příšery!

Jonathan Green

Při své první plavbě patnáctého dubna roku 1912 se zaoceánský parník Titanic srazil s ledovcem. Neštěstí nepřežilo 1503 cestujících a členů posádky, 706 lidem se však podařilo zachránit. Mezi nimi byla i Wendy Darling a její fenka Nana.

Wendy se při evakuaci ztratila zbytku rodiny a její záchranný člun moře vyplavilo u pobřeží tajemného ostrova ztraceného v čase. Ostrov je domovem tvorů, kteří byli považováni za dávno vyhynulé. Přebývá zde také zapomenutý kmen a chlapec, který nikdy nevyrostl. Cestu do Nezemě si však našel i nechvalně proslulý pirátský kapitán James Hook s posádkou a ostrov se zlobí…

V knize Nezemě budeš rozhodovat, kterou cestou se vypravíš, jaká rizika podstoupíš a se kterými z podivných prehistorických obyvatel Nezemě se utkáš v boji. Příběhem si můžeš projít jako přeživší lodního neštěstí Wendy Darling, robotický mstitel Petr Pan, odvážná lovkyně Tygří Lilie nebo ničemný pirátský kapitán James Hook. Ale pozor! Zda na své výpravě uspěješ, nebo tě stihne krutý osud, záleží pouze na tvých rozhodnutích.

Podaří se ti Nezemi opustit?

Odkazy


Detaily vydání

Autor:Jonathan Green
Formát:160 x 110 mm
Vazba:vázaná
Překlad:Eliška Boudová
Redakce:Petra Grünwaldová
Proofreading:Jan Horníček, Petr Libosvár
Obálka:Kevin Crossley
Ilustrace:Kevin Crossley
Rok:2022
ISBN:978-80-87761-84-7
Cena:419 Kč

Nepřehlédněte