Zkáza říše Symbaroum

Zkáza říše Symbaroum

Vítejte v temném lese, cesta do podivuhodného světa Symbaroum se otevírá! Zkáza říše Symbaroum je adaptací uznávané temné fantasy RPG hry pro 5. edici nejoblíbenější RPG hry na světě – v českém prostředí určená pro Jeskyně a draky. Tři bohatě ilustrované plnobarevné knihy přinášejí:

  • Nová pravidla: Pro zdůraznění temné fantasy atmosféry jsou zde nová pravidla pro cestování a odpočinek, sociální výzvy, magii a korupci.
  • Nové rasy: Kromě známých národů, jako jsou lidé, elfové a trpaslíci, vám herní svět Symbaroum umožňuje vytvářet měňavce, zlobry, gobliny, trolly a dokonce i specifickou formou nemrtvých.
  • Nová povolání: V příručce naleznete nová povolání – Kapitán, Lovec, Mystik, Zloděj a Bojovník - každé z nich má čtyři až sedm specializací a všechny mají schopnosti popsané až do 20. úrovně.

Symbaroum je původně fantasy stolní RPG, je temné, drsné a smrtící. Hra vyšla ve švédštině v roce 2014, v roce 2016 byla přeložena do angličtiny, v roce 2022 vychází v podobě settingu pro 5e. Český překlad chystáme v roce 2023.


Detaily vydání

Vazba:vázaná
Rok:2023

Nepřehlédněte