Zapovězené země

Zapovězené země představují nové pojetí klasických fantasy her na hrdiny. Staňte se toulavými dobrodruhy, kteří se navždy zapíší do historie prokletého světa. Objevujte ztracené hrobky, utkejte se s krvelačnými příšerami, objevujte nebezpečnou divočinu. A pokud toto všechno přežijete, můžete vybudovat, spravovat a chránit svou vlastní tvrz.

Pravidla Zapovězených zemí přinášejí rychlou tvorbu postavy, nebezpečné souboje a smrtící magii. Najdete zde vše potřebné pro putování Zapovězenými zeměmi, včetně návodu pro stavbu a obranu tvrzí. Příručky obsahují také detailní popis herního světa, množství zápletek, ilustrovaný bestiář a tři kompletní dobrodružství pro vaši hru.

Unikátní pravidla vám umožní vytvářet propracované charaktery postav, prostřednictvím velké plnobarevné mapy budete moci zkoumat všechna zákoutí Zapovězených zemí hex za hexem a díky přiloženým samolepkám si svět dotvoříte dle vašich představ.

Zapovězené země získaly celou řadu ocenění v rámci ENnie Awards a byly vybrány jako nejlepší RPG na UK Games Expo.

Hra je k mání v krabicové verzi, k níž budete potřebovat jen kostky – nemáte-li je doma, je možné koupit jak zdobenou, tak nezdobenou variantu. Objednat lze též samostatné příručky a doplňky jako mapu či karty, ty však nejsou ke hře nezbytně nutné.


Detaily vydání

Žánr:RPG, fantasy
Překlad:Jiří Petrů
Korektury:Jakub Maruš
Redakce:Jiří Reiter
Web:https://www.mytago.cz/zapovezene-zeme

Nepřehlédněte