Zapovězené země

Zapovězené země

Zapovězené země představují nové pojetí klasických fantasy her na hrdiny. Staňte se toulavými dobrodruhy, kteří se navždy zapíší do historie prokletého světa. Objevujte ztracené hrobky, utkejte se s krvelačnými příšerami, objevujte nebezpečnou divočinu. A pokud toto všechno přežijete, můžete vybudovat, spravovat a chránit svou vlastní tvrz.

Pravidla Zapovězených zemí přinášejí rychlou tvorbu postavy, nebezpečné souboje a smrtící magii. Najdete zde vše potřebné pro putování Zapovězenými zeměmi, včetně návodu pro stavbu a obranu tvrzí. Příručky obsahují také detailní popis herního světa, množství zápletek, ilustrovaný bestiář a tři kompletní dobrodružství pro vaši hru.

Unikátní pravidla vám umožní vytvářet propracované charaktery postav, prostřednictvím velké plnobarevné mapy budete moci zkoumat všechna zákoutí Zapovězených zemí hex za hexem a díky přiloženým samolepkám si svět dotvoříte dle vašich představ.

Zapovězené země získaly celou řadu ocenění v rámci ENnie Awards a byly vybrány jako nejlepší RPG na UK Games Expo.

Více o Zapovězených zemích
Knižní trailer
facebook
discord
rpgforum
d20

Hra je k mání v krabicové verzi, k níž budete potřebovat jen kostky – nemáte-li je doma, je možné koupit jak zdobenou, tak nezdobenou variantu. Objednat lze též samostatné příručky a doplňky jako mapu či karty, ty však nejsou ke hře nezbytně nutné.


OBJEDNAT HRU


Žánr: RPG, fantasy
Překlad: Jiří Petrů
Korektury: Jakub Maruš
Redakce: Jiří Reiter